پشتیبانی

 

 

صنايع كوچك و بزرگ همواره با مشكل فقدان نيروهاي متخصص كه توان علمي و عملي لازم را براي ارائه سرويس و تعمير تجهيزات بكار رفته در مجموعه كارخانه را داشته باشند , مواجه هستند. وجود شركتي كه در كل شامل گروه يا گروههاي متشكل از متخصصين ورزيده باشد يك ابزار مهم در دست مديران خواهد بود و شركتها را از انواع مسائل و مشكلات كنترل نيرو و... آسوده خاطر خواهد كرد. اينك اين مجموعه آمادگي دارد با دارا بودن نيروهاي متخصص و كارآمد در خدمت كارخانجات باشد . بعد از راه اندازي هر كارخانه و واحد توليدي لاجرم نيازمند دريافت خدمات در رفع اشكالات پيش ‏آمده در خطوط توليد خود خواهد بود و بهترين ابزار، نيروي فني مجهز به دانش‏فني و تجارب تخصصي مي‏باشد ، شركت فرآیند پردازان تکین صنعت ، اين مشكل مديران را مرتفع مي‏سازد ما با دارا بودن متخصصين امر اقدامات لازم را براي تعمير و نگهداری بعمل مي‏آوريم ، شما مديران محترم با انديشه بهينه سازي سيستم تحت امر خود ما را به همكاري انتخاب كنيد ما ثابت مي‏كنيم يكي از ابزار موفق شما خواهيم بود..

 
 

 شرکت فنی و مهندسی  فرآیند پردازان  با نيل به ارايه خدمات فني مهندسي در زمينه فروش ، واردات ، تامین و نصب و راه اندازي تجهيزات ابزار دقيق، برق و كنترل صنايع داراي تجربه كاري و نيروي متخصص كار آزموده است این شرکت  با گرد آوری نیروهای متخصص و صاحب نظر شروع به فعالیت نمود و در صنايع نفت ، گاز ، پتروشيميي ، شیشه ، آب ، ‏غذايي و صنايع وابسته داراي سوابق درخشان مي‏باشد . با كوله باري از اندوخته‏ ها و تجارب عملي و علمي توان آن را داريم كه در خدمت مديران صنايع باشيم . وجود شرکتهايي با توان ارايه خدمات فني مهندسي و اطلاعات فني جامع ، يک امر ضروري و حياتي بشمار مي آيد . ما در اين راستا گزينه اي مطمئن خواهيم بود.

خدمات ما شامل موارد ذيل بوده و خرسند خواهيم بود در پروژه هاي شما بتوانيم همکاری نمائيم   :

1- تامین تجهیزات ابزاردقیق و سیستم های کنترل

2 - تامین دستگاه های تحریمی  XRD - XRF - X RAY و تجهیزات یدکی مربوطه

3 - نصب و راه اندازي

4- تعمیرات و نگهداری

5- طراحي و ساخت

6- اجرا و نظارت بر پروژ‌ه

7- برخی از نمونه پروژه های اجرا شده توسط اين مجموعه

این شرکت با دارا بودن دفاتر بازرگانی فعال در کشور های چین و ترکیه  آمادگی تهیه و تامین انواع قطعات یدکی و تجهیزات از برندهای معتبر دنیا ، از طریق مبادی هوایی و زمینی را دارد .

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش از شرکت های چینی و اروپایی.

Henan Inte Electrical ,Chauvin-arnouxPanguDragerEncel ,Larzep , Alfet

Festo , Microdetector , Yaskawa , Sgm-LektraATO , ECEFAST

 

به نام خدا

شرکت فنی و مهندسی  فرآیند پردازان تکین صنعت  با نيل به ارايه خدمات فني مهندسي در زمينه تامین ، نصب و راه اندازي تجهيزات ابزار دقيق، برق و كنترل صنايع داراي تجربه كاري و نيروي متخصص كار آزموده است این شرکت در سال 1394 با گرد آوری نیروهای متخصص و صاحب نظر شروع به فعالیت نمود که در صنايع نفت ، گاز ، پتروشيميي ، شیشه ، آب ، ‏غذايي و صنايع وابسته داراي سوابق درخشان مي‏باشند . با كوله باري از اندوخته‏ ها و تجارب عملي و علمي توان آن را داريم كه در خدمت مديران صنايع باشيم . وجود شرکتهايي با توان ارايه خدمات فني مهندسي و اطلاعات فني جامع ، يک امر ضروري و حياتي بشمار مي آيد . ما در اين راستا گزينه اي مطمئن خواهيم بود.

خدمات این مجموعه شامل موارد ذيل می باشد :

1 - تامین تجهیزات ابزاردقیق و سیستم های کنترل  

2 - طراحي ، ساخت ، نصب و راه اندازي
3 - تعميرات و نگهداری

5 - مدیریت و نظارت بر پروژه‌ها

6 -  برخی از نمونه پروژه های اجرا شده توسط اين مجموعه

تامین و واردات تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و …

شرکت فرآیند پردازان تکین صنعت  با دارا بودن دفاتر بازرگانی فعال در کشور های چین و ترکیه  آمادگی تهیه و تامین انواع قطعات یدکی و تجهیزات از برندهای معتبر دنیا ، از طریق مبادی هوایی و زمینی را دارد .تامین سیستمهای آنالیتیک شامل انواع آنالایزرهای گاز ، گاز کروماتوگراف ، آنالایزرهای  مایع اندازه گیری PH، هدایت الکتریکی ، اکسیژن محلول، ذرات معلق ، اندازه گیری کدورت ،  COD, TSS, BOD و ....

تامین تجهیزات ابزاردقیق شامل سنسورها و ترانسدیوسرهای اندازه گیری فشار ، دبی ، سطح ، دما  ...  .

نمایندگی فروش و پشتیبانی از شرکت های چینی و اروپایی در ایران .

Henan Inte Electrical ,Chauvin-arnouxPanguDrager Encel ,Larzep , Alfet , Festo , Microdetector , Yaskawa , Sgm-Lektra , ATO , ECEFAST

  طراحی ، ساخت  ، نصب و راه اندازی

شرکت فرآیند پردازان تکین صنعت به منظور هموار نمودن نیازهای کارخانجات ، سازمان ها و همچنین مراکز تحقیقاتی و پژوهشی آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی سیستم های اتوماسیون صنعتی ، ابزاردقیق ، تله متری ، انتقال دیتا ، سوپروایزری ، آنالیز ، دیاگنوستیک ماشین های دوار ، ژنراتورها و ماشین های دوار نیروگاه های بزرگ، پتروشیمی و پالایشگاه ها و آموزش پنل ها و ست های آموزشی آزمایشگاهی می باشد .

این مجموعه با تکیه بر تجربه های مهندسین و متخصصین خود در زمینه طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و اجرای تابلوهای برق صنعتی و اتوماسیون صنعتی آماده همکاری با کلیه صنایع و کارخانجات کشور می باشد.

  تعمیر و نگهداری

اداره تعمیر و نگهداری مهمترین قسمت کارخانجات صنعتی می باشد زیرا تغییرات میزان تولید بستگی به توجه یا عدم توجه مسئولان اداره تعمیر و نگهداری به امور نگهداری ماشین آلات و تاسیسات کارخانه دارد بالارفتن سطح تولید و جلوگیری از کاهش آن مستلزم داشتن یک سیستم تعمیر و نگهداری عالی است .